niedziela, 6 grudnia 2015

Ciągle aktualne, czyli Trzeci Oddech Kaczuchy


Tyle lat minęło, tyle ekip politycznych się przewinęło, a tekst piosenki nadal jest aktualny i jakże pasujący do pierwszego sekretarza KC PiS.

A to z innej beczki.
Niedawno nasz Maliniak był z gospodarczą wizytą w Chinach. I o to już są pierwsze rezultaty współpracy polsko-chińskiej. Na razie na niwie kulturalnej, ale od czegoś trzeba przecież zacząć.

8 komentarzy:

 1. trochę nie tak... Bayer Full już wcześniej eksplorował Chiny /rynek chiński/... to jest w ogóle bardzo ciekawy rynek... w sumie naród muzykalny, do tego otwarty na nowości, przecież na wiochach Mao wiecznie żywy... jaki tam metal grają, to się w głowie nie mieści... np:
  https://youtu.be/S6EbatvP9f4
  to dlaczego nie miałoby się przyjąć disco-polo?...
  ...
  przekaz Kaczuchy jak najbardziej jasny... Lenin wiecznie żywy, w Polsce inkarnował w prezia...
  pozdrawiać jzns :)...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale to nie przeciw Chinom i przeciw ich muzyce. To prześmiewczo o współpracy maliniaka z Chinami, który wielbi sam siebie, że tak mu gibko to idzie. A tam już przed nim byli "nasi".
   I Lenin, i Stalin, i Hitler, i Bierut, i Gomółka, i.....kurcze, a jeszcze przed nimi ten napoleon się "wodził" po całej Europie:)

   Usuń
 2. cóż nam pozostało...tylko się śmiać przez łzy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polly, normalnie się śmiać, żadne łzy. Oni nie warci ani jednej naszej łzy:)Czy widziałaś kogoś, kto śmiałby się przez łzy z błazenków i ich popis(k)ów?

   Usuń
 3. Wydawało mi się, że ZSRR będzie trwało wiecznie, że mur berliński nigdy nie runie, że PiS po tym co pokazał kilka lat temu nigdy nie wróci do władzy. Tyle razy się myliłam mam nadzieję, że pociągnę dalej i chociaż teraz wydaje mi się, że będą rządzić długo to się mylę i ich występ będzie krótki chociaż na pewno intensywny. Tego się trzymam i jeszcze tego, że każda rewolucja pożera swoje dzieci. Czekam na moment kiedy pisowcy zaczną węszyć zdradę we własnym stadzie i walczyć o wpływy u prezesa bo wtedy się naprawdę zacznie jazda. Ambicje w sforze jeszcze uśpione, ale jak w każdej partii wodzowskiej odezwą się.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otóż to- rewolucja zżera własne dzieci. Tam już jest ogromna walka o to, kto bliżej wodzusia, kto dostanie więcej władzy i ogromny strach przed Kaczorem. Tam rządzi paranoja. Wystarczy ich posłuchać- Piotrowski, Brudziński, Błaszczak, i najgorszy drań Kuchciński, za nimi Kempa, Pawłowicz, Maciarewicz, Witek, Kruk i rzecznicy rządu oraz budynia. Poza tym, chwalili się programami a tu klapa. Nic nie widać, nic nie słychać. Zamach na TK a teraz tworzenie jekiegoś dziwacznego regulaminu Sejmu.

   Usuń
 4. No cóż tu rzec dzieje się.
  A ja "paczę" "paczę" i oczom nie wierzę jak "Moskwa nie wierzy łzom"
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A bo jest co do "paczenia". ciągle nas świat zadziwia-to też cytat z czegoś... chyba..:)

   Usuń

Dziękuję za zainteresowanie moim blogiem.
Będzie mi miło, gdy zostawisz komentarz. Staram się odpowiadać nawet w starszych postach.
Jeżeli chcesz obrażać moich gości lub mnie- nie wysilaj się, natychmiast to usunę.
Jednym słowem hejterzy, gnomy, trolle, banda różowego misia , nie mają tu czego szukać.