niedziela, 19 lutego 2017

Kandydatka

Polska kandydatka na konkurs Eurowizji. A ludzie wolą Martyniuka... eh... Mnie się ona podoba, chociaż nie przepadam za tego typu muzyką.
Teledysk do polskiej wersji jest o wiele lepszy niż do angielskiej.
Puszczam tutaj inną piosenkę, nie tę, która jest zgłoszona do konkursu.

12 komentarzy:

 1. Eurowizja nigdy mnie nie pociągała to i tym razem sobie odpuszczę:) Martyniuk to też nie moja bajka. Zastanawiasz się nad tajemnicą sukcesu utworów prostych, nieskomplikowanych i niosących ogólnie znane treści. Myślę, że sukces tkwi w niewyrobionej kulturze muzycznej odbiorców. To nie znaczy, że umniejszam wiedzę i umiejętności warsztatowe twórców disco-polo. Oni świetnie orientują się w potrzebach swoich odbiorców i dają im dokładnie to, co zaspokaja ich potrzeby.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie oglądam Eurowizji, a na tę kandydatkę natknęłam się przy okazji informacji, ze z Bielska startuje inna kandydatka- Aneta Sablik. Ma jeszcze lepszy głos, ale nie przeszła.
   Tu jest info:http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci/34301/z-bielska-bialej-na-eurowizje
   Jest discopolo i discopolo. To drugie toi jest takie siermiężne rąbanie rytmu i głupawe teksty. Niestety takie bardziej się podoba i ma duże wzięcie na imprezach.
   Ja się nie zastanawiam na prostymi, chwytliwymi utworami, bo tych jest wiele i lubię czasami posłuchać- różne gatunki. Ja się zastanawiam, dlaczego takie prymitywne piosenki w ogóle mają wzięcie. Może chodzi o brak kultury muzycznej, a może o inną mentalność, taki zupełny brak wymagań wobec grajków?

   Usuń
 2. piosenka /kompozycja, tekst/ tak jak piwo marki "piwo": nie wyleję, nawet chętnie całe dopiję do końca, ale czy chętnie kupię następne?... mocno wątpię... głos za to ciekawy i to ten głos właśnie ratuje sytuację...
  co do Eurowizji, to ja już się chyba pogubiłem i nie wiem, o co w tej imprezie ma chodzić...
  p.jzns :)...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eurowizja, czyli muzyka łatwa, lekka i kiczowata. Tak ja te festiwale odbierałam. teraz nie oglądam. Najwyżej coś na YT sobie przejrzę.
   Te dziewczyny mają dobre głosy, ale poszły chyba w mniej ambitną stronę- chodzi mi o gatunek muzyki (techno, disco, house)

   Usuń
 3. Tym razem obejrzałam sobie eliminacje na Eurowizję i na 10 kandydatów tylko ta piosenka wywarła na mnie wrażenie. Jak daleko dojdzie tego nikt nie jest wstanie przewidzieć, ale dziewczyna zaśpiewała to z pasją.
  Co do Martyniuka, nie przepadam za nim, ale podoba mi się jego głos taki inny. Disco polo owszem, ale tylko jedna piosenka, bo gdy słucha się ich więcej, odnoszę wrażenie, że słucham wciąż tego samego. Ozdobniki to kręcące tyłkami w różnych kierunkach panienki lub panowie i wszystko ma podtekst seksu (moje odczucia).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wkurza mnie, kiedy w sklepach muszę słuchać disco=polo na cały regulator. I to te utwory, które aż tną po nerwach. Jeden wielki łomot a słowa tak głupie, że aż boli.Unikam takiej muzyki, ale chyba coś w następnym poście zrobię:)

   Usuń
 4. Mnie się też podoba. A muzyka? Muzyka jest drugorzędna
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj Antoni:):):) Tak, w przypadku tej dziewczyny muzyka może być drugorzędna:):)

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. Ale piosenka zgłoszona do konkursu jest chyba gorsza. Nie wróżę jej wysokiego miejsca.

   Usuń

Dziękuję za zainteresowanie moim blogiem.
Będzie mi miło, gdy zostawisz komentarz. Staram się odpowiadać nawet w starszych postach.
Jeżeli chcesz obrażać moich gości lub mnie- nie wysilaj się, natychmiast to usunę.
Jednym słowem hejterzy, gnomy, trolle, banda różowego misia , nie mają tu czego szukać.