poniedziałek, 11 stycznia 2016

I tak do przodu...

Dwie informacje wczoraj mną wstrząsnęły. Pierwsza- Dawid Bowie nie żyje. Kolejna legenda , kolejna sława muzyczna, która odeszła w ostatnim miesiącu.
Więcej informacji o nim tu:
i tu:

Druga informacja- w mieście powiatowym Cieszyn, nie był zorganizowany 24 Finał WOŚP. Ta informacja to ostatni gwóźdź do trumny, w której grzebię moją miłość do tego miasta. Dotychczas zbiórki organizował hufiec cieszyński. W tym roku zrezygnował. Komendantka podała oświadczenie, które kompletnie nic nie mówi. Żal mieszkańców jest o to, ze informacja o nieorganizowaniu zbiórki na rzecz WOŚP została podana w sobotę, kiedy nikt już nie mógł się tego podjąć. Komentatorzy na lokalnym portalu oskarżyli również ten portal o „zatajenie' tej informacji, lub jak kto woli, „przeciągnięcie terminu jej podania do ostatniego dna przez imprezą. Wprawdzie zbiórkę na terenie miasta i szpitala miejskiego przeprowadzili wolontariusze z innych miejscowości powiatu, to i tak pozostał niesmak, wstyd i zażenowanie. Natomiast w całym powiecie kwota ze zbiórek na rzecz WOŚP grubo przekroczyła dotychczasowe rekordy, a ludzie podobno świetnie się na towarzyszących imprezach bawili.
Z fajniejszych rzeczy- jest +5 stopni i pachnie wiosną, dzień jest dłuższy o 10 minut, o 17tej jest jeszcze w miarę jasno.
Przynudzania fotkami ciąg dalszy.
 Zdjęcie zrobił Jaskół na Słowacji
Poniżej- gdzieś na wyspie w zachodniej Kanadzie. Zdjęcia robiła koleżanka, która tam mieszkała jakiś czas.
 W czasie odpływu
 Góry Nadbrzeżne, część Kordylierów. Bardzo dziko, bardzo bezludnie, bardzo surowo.
 A to gość, który zawitał do naszej piwnicy.
 Zdjęcie profilowe
 Samotnik
 No i nasza ruda bździągwa bardzo czymś zainteresowana po drugiej stronie płotu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz