piątek, 23 grudnia 2022

Czas radości, czas oddechu....

Wszystkim odwiedzającym mój blog- tym, którzy świętują Szczodre Gody i tym, którzy obchodzą Święta Bożego Narodzenia oraz tym, którzy traktują ten czas, jako wolny od pracy, przeznaczony na odpoczynek, w nadchodzących dniach, życzę dużo miłości, radości, pogody ducha oraz  wspaniałego zdrowia.


 

 

14 komentarzy:

 1. Ja już nie wiem jak mam ten czas traktować. Kiedyś mi się podobały święta bo było przyjemnie, Babcia np. umiała się z nich cieszyć niemal do końca życia. Dziś ubrałem choinkę i w zasadzie było mi tylko przykro, że młody nawet nie wykazał cienia entuzjazmu i nie wynurzył się z pokoju...

  Tyle marudzenia.

  Cieszę się, że się wirtualnie odwiedzamy i miło dyskutujemy i z tego względu również życzę wszelkich przyjemności, humoru i świetnej formy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cóż, młodzi potrafią trochę zaburzyć nasze nastroje:) Mimo to życzę, byście wspólnie miło i pogodnie świętowali :)

   Usuń
 2. Oby zdrowie dopisało, to resztę ogarniemy!
  Zdrowia i słoneczka:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego Jaskółko, teraz i w ogóle😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego dobrego! Udanych Świąt i pomyślności w Nowym Roku.
  KrystynkaR

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i nawzajem, szczęśliwych, zdrowych Świąt.

   Usuń
 5. Przyjemnego czasu,relaksu,zdrowia i spokoju - Tobie i Twoim bliskim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje, Tobie i Twojej rodzinie, również najlepszego w te Święta, spokoju, radości, zdrowia.

   Usuń
 6. Dziękuję
  Lubię ten czas też za to, że tyle ciepła i dobra sobie obcy ludzie darowują!
  Oby jak najwięcej ❤

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałam napisać, ale się dzisiaj powstrzymam. Tak, ja też ciesze się, że jest większość dobrych ludzi, życzliwych i na blogach, i w realu:)
   W realu jakby przycichli, już nie dyskutują, choćby w naszym sklepie, już nie pyskują na Tuska i że teraz lepiej. Spokornieli, a było wielu tu takich. Szkoda, że takie doświadczenia muszą przejść, by zrozumieć. I już mi nawet złosć na nich przeszła.

   Usuń
 7. Dziekuje Bardzo Jaskolko. szczegolnie za zyczenia zdrowia i oddechu. Tobie tez wszystkiego czego sobie tylko zamarzysz:)

  OdpowiedzUsuń